fillikid Impala Set 2018 tmavě šedá
Cena
5.809 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A234324

EAN: 9120080982339

fillikid Impala Set 2018 tmavě šedá
Chytrý kočárek Impala značky Fillikid není kompromisem. Moderní, praktický a stylový kočárek. Podvozek je vybaven velkým nákupním košem. Dále má 2 velká zadní kolečka a 2 menší přední kolečka, která je možné zaaretovat. Prvních cca 5 měsíců leží Vaše miminko v dobře vybavené korbičce včetně stříšky a nánožníku. Jakmile vyroste, najde místo ve sportovní nástavbě. Sportovní nástavba má také stříšku a odnímatelné bezpečnostní madlo. Jednoduchým zacvakávacím systémem je možné korbičku i sportovní jednotku připevnit k podvozku a nebo ji odpojit. Detaily: Hmotnost: cca 12 kg (podvozek s každou nástavbou), 5 bodový pás u sportovní jednotky

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

fillikid Impala Set 2018 tmavě šedá
5.809 Kč