Jarní překvapení
Jarní překvapení
Vyberte si
kupón
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
fillikid Jan 2017 modrá
  • fillikid Jan 2017 antracitová

Cena 2.044 Kč Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A200932

fillikid Jan 2017 modrá
Golfový kočárek Jan je vylepšenou podobou golfového kočárku, protože má i polohu na ležení. 5x polohovatelná zádová opěrka obsahuje i pohodlnou polohu na spaní. Polohování se děje prakticky jednou rukou. Dítě je za jízdy zajištěno pětibodovým pásem. Vysoké pohodlí skýtají měkce polstrovaná sedačka a madlo. Nosnost golfového kočárku je maximálně 15 kg. Kočárek jede tiše a zlehka, protože má čtyři páry pneumatik. Otáčecí přední kolečka se dají v případě potřeby zaaretovat. Čtyři osy jsou opatřeny teleskopickým odpružením. Velká stříška má okénko. Zavírací kapsa na zadním dílu dá místo cennostem. I při nákupech je Jan užitečný. Pod sedačkou je prostorný košík, který se dá bez problému vyjmout. Po straně je dokonce držák na pití. Skládání kočárku je možné bez demontáže. I madlo zůstane na místě. Bez velké námahy se dá kočárek Jan přenášet, protože po straně je rukojeť. Jan se vyznačuje především svou prostorností a stabilitou.

Příslušenství

Cena
249 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

fillikid Jan 2017 modrá
2.044 Kč
Top značky