fillikid Oboustranná vložka Memory črná

fillikid Oboustranná vložka Memory črná

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 8 kusy k dispozici!
  • FILLIKID Oboustranná vložka do kočárku Memory tyrkysová
  • FILLIKID Oboustranná vložka do kočárku Memory pink
  • FILLIKID Oboustranná vložka do kočárku Memory zelená

MOC¹ 898 Kč
649 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 249 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A166171

fillikid Oboustranná vložka Memory črná
Oboustranná vložka Memory od Fillikid je výborná pro výlet kočárkem. Měkká pěnová vložka Memory se výborně přizpůsobí a nabízí nejlepší pohodlí. S otvory pro pásy a upevňovacími šňůrkami Vhodné do všech sportovních a golfových kočárků. Díky vložce dáváte svému dítěti výbornou podložku na ležení. Vnější materiál je ze 100% bavlny a vnitřní z příjemné Memory pěny. Oboustranná vložka se dá prát na 30°C

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

fillikid Oboustranná vložka Memory črná
MOC¹ 898 Kč
649 Kč