Naše alternativa k vyprodanému výrobku

fillikid Ochrana před sluncem Optima points
Momentálně vyprodáno

fillikid Ochrana před sluncem Optima pointsCena
683 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A266642

EAN: 9120080983473

fillikid Ochrana před sluncem Optima points
Tento text je přeložen automaticky.
Ochranu proti slunci Optima lze připojit ke všem sportům a kočárkům. Díky popruhu a dvěma bočním háčkům lze sluneční clonu snadno připojit. Jednoduchým pohybem plachty ji můžete pohodlně přizpůsobit poloze slunce a tím optimálně chránit své dítě. Vysoce kvalitní polyesterový materiál poskytuje dodatečnou ochranu před větrem a slabým deštěm. 50+ UV ochrana.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější