fillikid Tobi 2017 zelená

fillikid Tobi 2017 zelená


  • fillikid Tobi 2017 zelená

Cena
2.563 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A201097

fillikid Tobi 2017 zelená
Golfový kočárek extra třídy - lehký, jako pták, rychle skládací a i přesto stabilní. Prostřednictvím skládání jednou rukou je to ten nejlepší model pro rychlý, spontánní transport. Díky zaaretování stojí složený samostatně, a proto ho bez námahy odstavíte. Váží pouhých 4,4 kg, čímž se výborně hodí na běžné dny. Zádová opěrka se dá polohovat pásem, takže dítě sedí v individuální poloze. Sedačka široká 31 cm představuje vyvážený prostor. Díky sedí garantovaně bezpečně, protože kočárek disponuje pětibodovým pásem a odnímatelným předním madlem. Pod sedačkou je prostorný košík, který se dá bez problému vyjmout. Ať už prší nebo svítí sluníčko, zachrání dítě vytahovací stříška. Snadno ovladatelná brzda umožňuje rodičům trvalou kontrolu nad jízdním chováním kočárku. Nosnost golfového kočárku je maximálně 15 kg. Přední dvojitá kolečka, zadní jednotlivá kolečka a měkké rukojeti z něj dělají skvělého průvodce.

Příslušenství

Cena
535 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

fillikid Tobi 2017 zelená
2.563 Kč
Top značky