Fillikid Traveller 2018 zelený

Fillikid Traveller 2018 zelený


  • fillikid Traveller 2018 šedý

Cena
927 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A234304

Fillikid Traveller 2018 zelený
Golfový kočárek Traveller je stabilní, lehký a skládací do malých rozměrů. Výborný průvodce na cestách, který se dá díky malým rozměrům ve složeném stavu snadno a rychle uložit. I přes velkou volnost pohybu garantuje kočárek stálou ochranu dítěte prostřednictvím pětibodového pásu. Přední kolečka se otáčí o 360 stupňů, ale dají se zaaretovat.

Detaily:
  • Velmi nízká hmotnost
  • Malý ve složeném stavu
  • 5bodový pás
  • O 360° otáčecí kolečka
  • Nosnost max 15 kg
  • Hmotnost: 4,7 kg

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

Fillikid Traveller 2018 zelený
927 Kč
Top značky