Fisher - Cena 4-in1 Lama polštář

Fisher - Cena 4-in1 Lama polštář


Cena
889 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A279976

EAN: 0887961842968

Fisher - Cena 4-in1 Lama polštář
Tento text je přeložen automaticky.
Polštář na hru Fisher-Price Lama je mazlivým herním partnerem pro kojence. Vysoce kvalitní polštář nabízí dětskou oporu, když leží na zádech, hraje v náchylné poloze, sedí a je-li v pohybu. Roztomilá Lama zahrnuje přikrývku vytištěnou na obou stranách s kapsou, do které lze vložit a vyjmout hračky. Zahrnuty jsou také tři hračky, které lze připevnit k listu v ústech lámu nebo na hrací ploše, včetně zrcadla. Malý průzkumník si užije zkoumání všech vzrušujících motivů, zvuků a struktur plyšová lama. Tam, kde začíná hrát vývoj senzorová technologie: Různé struktury pro dotyk a zkoumání stimulují pocit dotyku při hraní. Hrubé motorické dovednosti: Lama pomáhá dítěti vstát, když hraje v náchylné poloze a posiluje svaly krku a trupu. Sebepojetí: Kdo to je? Nastavitelné zrcadlo pomáhá podporovat sebepojetí. Když se malé děti podívají do zrcadla, postupně si všimnou, že jim tato malá tvář patří.

Detaily produktu:
  • Vysoce kvalitní hrací polštář pro děti od narození
  • Skvělé pobídky pro smysly dítěte, podporují pocit zraku, sluchu a doteku dítěte.
  • 4 možnosti hry, které rostou s dítětem
  • Tři hračky, kam jít: Kroužek na mrknutí, zrcadlo a meloun chřestýš
  • Měkká přikrývka potištěná na obou stranách s kapsou pro vložení a vyjmutí hraček
  • rozměry: 38,1 x 33 x 15,2 cm
  • Věk: 0+

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Fisher - Cena 4-in1 Lama polštář
889 Kč