Fisher - Cena divu hangáru dělnického letadla

Fisher - Cena divu hangáru dělnického letadla


  • Fisher - Cena zázračného pracovníka garáže

Cena
460 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A280211

EAN: 0887961845341

Fisher - Cena divu hangáru dělnického letadla
Tento text je přeložen automaticky.
Díky konstrukci hangáru Wunder Werker Aircraft a železniční soupravě mohou děti opustit své letiště navržené pro vzrušující dobrodružství! Díky více než 15 volně sestavitelným komponentům, včetně třídílného letadla, přátelského pilota a skutečných dřevěných částí kolejnice, mohou předškoláci vytvářet různé designy. Nové kombinace lze vždy vyzkoušet se stejnými částmi. Protože existuje tolik možností, děti jej mohou každý den použít k vytvoření nového hangáru - s touto speciální sadou lze realizovat jakýkoli nápad! Tam, kde začíná hrát vývoj kreativita a představivost: Představivost není omezena, když děti kreativně navrhují své vlastní hangáry a svým postavám vyprávějí vzrušující příběhy. Plánování a konstrukce: Předškolní děti trénují své designérské dovednosti a schopnosti jako drobní dělníci tím, že opakovaně budují hangáry svých letadel a kombinují stavební bloky do různých výtvorů!

Detaily produktu:
  • Díky této herní sadě mohou děti od 3 let navrhnout a postavit svůj vlastní hangár a přijít s úžasnými příběhy!
  • Více než 15 součástí, včetně dřevěných částí kolejnice, propojení kus, třídílné letadlo, pilotní postava, vlajka vyrobená z měkké textilie a dalšího herního příslušenství.
  • 2 možnosti montáže! Se stejnými částmi lze vytvořit zábradlí nebo budovu.
  • Existuje stavební návod, ale jsou možné i vlastní výtvory!
  • Ještě zábavnější s více sadami Wunder Werker, zábradlí sady a vozidla! (Všechny položky se prodávají samostatně.)
  • Nevyžadují se baterie
POZOR: Nevhodné pro děti do 36 měsíců. POZOR: Drobné díly.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Fisher - Cena divu hangáru dělnického letadla
460 Kč