Fisher-Price® 2-v-1 Herní centrum Activity

Fisher-Price® 2-v-1 Herní centrum Activity


Cena
3.351 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A237173

Fisher-Price® 2-v-1 Herní centrum Activity
Toto herní centrum 2-v-1 se safari zvířaty zajistí skvělou zábavu! Menší dítě může z měkkého sedátka objevovat zvířecí postavičky a různé činnosti, při kterých se může otáčet kolem své osy. Pro starší dítě lze sedačku proměnit v zábavný stůl na hraní, na který lze připevnit kutálecí rampu pro ještě více zábavy. Veselé zvuky a písničky budou dítěti při jeho činnostech odměnou.

Během hry v sedátku nebo při pobíhání kolem stolku si dítě trénuje hrubé motorické dovednosti, když se snaží vyzkoušet všechny hračky a hrací rampu. Veselé barvy a množství zvuků a struktur stimulují zrak, sluch a hmat. Při objevování tolika aktivit na příklad s rampou, se dítě dozví principi příčiny a následku.

Podrobnosti:
 • Rozměry v rozloženém stavu: 61,5 x 55,6 x 61,5 cm
 • Nutné baterie: 3 Alkalické baterie AA (LR6)

 • Upozornění
  Tento výrobek obsahuje malé části. Produkt používejte pouze pod dohledem dospělé osoby.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  Fisher-Price® 2-v-1 Herní centrum Activity
  3.351 Kč
  Top značky