Sbírejte body a ušetřete!
Sbírejte body a ušetřete!
Dnes 8x víc
BABYPOINTS
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Fisher-Price akční závodiště Little People

Fisher-Price akční závodiště Little People


Cena
1.739 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A297444

EAN: 0887961855395

Fisher-Price akční závodiště Little People
Tento text je přeložen automaticky.
Tady jsme! Kolečka svištila po spirále po trati, dokud nenarazila na dno zóny nárazu. Co dál na Little People Action Racetrack od Fisher-Price zcela závisí na představivosti malé dívky.

Tato herní sada pro akční vozidla má tři různé tratě s několika kaskadérskými kousky, včetně smyčky horkých kol, skoku na lyžích a padacích dveří, plus chladné světelné a zvukové efekty, které oživí závodní akci. Dvě startovací rampy umožňují dětem a jejich kamarádům závodit, když auta svižně projíždějí po trati, předjíždějí se, mění jízdní pruhy nebo do sebe narážejí současně. Je zajištěno dechberoucí finále.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry: (šířka x výška x hloubka): 80,3 x 78,1 x 62 , 2 cm
  • S několika stopami, oranžovou smyčkou horkých kol, nárazovou zónou, chladnými světelnými a zvukovými efekty a vozidly se dvěma koly
  • Dvě startovací rampy umožňují několika vozidlům sjet dolů trať současně
  • Při rychlé jízdě dolů vozidla buď narazí do sebe, spadnou padacími dveřmi, pokračují v jízdě po spirálovité dráze nebo skončí na skoku na lyžích!
  • vč. 2 uhlíkové zinkové baterie AA (R6)
  • Věk: od 18 měsíců

Pozor
Baterie jsou součástí dodávky!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Fisher-Price akční závodiště Little People
Fisher-Price akční závodiště Little People
1.739 Kč