Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Fisher-Price Barevné stohovací kelímky
Momentálně vyprodáno
Cena
169 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A271887

EAN: 0887961731262

Fisher-Price Barevné stohovací kelímky
Tento text je přeložen automaticky.
Díky této sadě osmi barevných stohovacích kelímků mohou děti zůstat na dlouhou dobu. Když jsou poháry naskládány nebo naskládány dohromady, srdce maličkých bít rychleji, protože mohou Fisher-Price Barevné stohovací poháry jednoduše milovat. Tam, kde se vyvíjí vývoj - jemné motorické dovednosti: Při chytání a stohování šálků do sebe nebo na sebe se podporuje obratnost a koordinace rukou a očí těch nejmenších. Schopnosti řešit problémy: Skládáním barevných kelímků na sebe a do sebe si malé děti cvičí vyzkoušení a mají první pocit úspěchu. Důvěra: Objev a stohování šálků podporuje sebevědomí a pocit nezávislosti dětí.

Podrobnosti:
  • Osm barevných stohovacích šálků v různých velikosti
  • Hračky pro uchopení, stohování a stohování dohromady!
  • Podporuje porozumění barvám, velikostem a sekvencím
  • Podporuje rozvoj obratnosti a koordinace rukou a očí
  • Podporuje dovednosti při řešení problémů
  • rozměry: 16 x 8,4 x 16 cm
  • Věk: od 6 měsíců

Příslušenství

Cena
483 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější