Fisher- Price Barevné stohové gyroskopy
Cena
380 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A271886

EAN: 0887961706901

Fisher- Price Barevné stohové gyroskopy
Tento text je přeložen automaticky.
Naskládejte na sebe vrcholy, zapněte je a sledujte, jak se točí. Stohovací topy Fisher-Price Colorful způsobují, že srdíčka malých dětí bijí rychleji, protože je lze nejen stohovat, ale také divoce rotovat. Jakmile malé ruce naskládají pět barevných káčen vysoko na sebe, chybí jen malý tlak a káčata se divoce otočí. Tam, kde se rozvíjí vývoj - hrubé motorické dovednosti: Zatímco malé děti skládají a tlačí rotující vrcholy při sezení, podporuje se jejich rovnováha a koordinace. Schopnost myšlení: Když se zkouší, jak se nejlépe točí vrcholy na sebe, rozebírají se a otáčí, malé děti si vyvinou důležité dovednosti pro řešení problémů. Jemné motorické dovednosti: Uchopení, stohování a rozběhnutí rotorů se stará o koordinaci malých a malých dětí.

Podrobnosti:
  • Pět barevných stohovatelné točící se vrcholy pro uchopení, stohování a rotaci!
  • Ideální velikost pro ruce malých dětí
  • Malí budou rádi sledovat, jak se jejich stohované věže točí.
  • Podporuje jemné a hrubé motorické dovednosti.
  • Pomáhá dětem rozvíjet dovednosti při řešení problémů.
  • Rozměry: 12 x 19 x 12 cm
  • Věk: od 6 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Fisher- Price Barevné stohové gyroskopy
380 Kč