Fisher-Price® Fena CGR43 MLUVÍ NĚMECKY
Momentálně vyprodáno

Fisher-Price® Fena CGR43 MLUVÍ NĚMECKY

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 873 Kč
795 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A144901

Fisher-Price® Fena CGR43 MLUVÍ NĚMECKY
"Oblíbená pejskova sestřička s veselými větami a písničkami, které zvou ke zpívání s ní. Pejskova sestřička je vybavena novou Smart-Stages-Technologií.

Ta umožňuje učící proces přizpůsobit vývojové fázi dítěte. Rodiče si mohu vybrat ze tří fází. Každé dítě má jiné tempo - a rodiče si tak určí, které je zrovna vhodné pro jejich dítě. Písně, věty a zvuky se aktivují, srdíčko se rozbliká a zábava může začít.

Smart-Stages-Technologie:
  • první slova a zvuky

Podrobnosti:
  • 2 x AAA (LR03) - alkalické baterie jsou součástí balení
  • Věk: od 6 měsíců.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.