Fisher-Price Fire People brigade

Fisher-Price Fire People brigade


Cena
898 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A237257

EAN: 0887961616873

Fisher-Price Fire People brigade
Tento text je přeložen automaticky.
Firewoman Erika a její partner, hasič Karson, jsou okamžitě na místě, když je na jejich místě potřeba pomoc. Když stisknete hasičské křeslo, uslyšíte realistické zvuky, věty a vtipné písně o týmové práci a jak pomoci ostatním.

Jste připraveni zachránit den? Pak jednoduše otočte disk tak, aby se rozsvítily výstražné kontrolky a hadice se otáčela. Nyní stačí jen zacvaknout hadici a žebřík a může začít záchranné operace. Díky hasičskému sboru dítěte mohou Malí lidé vymyslet všechny možné záchranné mise. Tam, kde přichází vývoj: Imaginativní hra - Vozidlo a postavy se snadno uchopí a inspirují malé hasiče, aby přišli s nápaditými příběhy. Zvědavost & Úžas - Pokud dítě zjistí, jak aktivovat písně, zvuky, světla a věty stisknutím sedadla řidiče dolů nebo otočením disku, seznámí se s principem příčiny a následku. Vztahové dovednosti - písně a věty seznamují dítě s významem pomoci ostatním a spolupracovat jako tým.

Podrobnosti:
 • rozměry: 9,5 x 14 , 5 x 11,1 cm
 • Včetně baterií: 2 karbon-zinkové baterie AA (R6)
 • Věk: od 12 měsíců

 • úcta
  Nevhodné pro děti do 12 měsíců. Nebezpečí udušení v důsledku malých částí, které mohou být spolknuty.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  Fisher-Price Fire People brigade
  898 Kč