Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Fisher-Price ® ​​Gigantický barevný prsten Pyramid
Momentálně vyprodáno

Fisher-Price ® ​​Gigantický barevný prsten Pyramid


Cena
702 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A288563

EAN: 0887961818994

Fisher-Price ® ​​Gigantický barevný prsten Pyramid
Tento text je přeložen automaticky.
Se svou výškou 38 cm je gigantický barevný prsten Pyramid of Fisher-Price klasickou stohovací hrou opět velkým způsobem. Dítě může chytit šest barevných prstenů, protřepat je a poté je naskládat vysoko na sebe na základně houpačky. Nejmenší prsten je naplněn chrastícími korálky, které podporují třes a zkoumání! Tam, kde přichází vývoj - hrubé motorické dovednosti: Když se dítě postaví, aby naskládalo prsteny na základnu, procvičí se jeho smysl pro rovnováhu a koordinaci. Jemné motorické dovednosti: Uchopení a stohování prstenů podporuje obratnost a koordinaci očí a rukou. Schopnosti myšlení: Třídění a stohování prstenů od největších po nejmenší podporuje rozvoj dovedností při řešení problémů.

  • Klasické hračky typu Fisher-Price Stacking byly masivně zvýšeny (výška 38 cm) .
  • 6 barevných prstenů, které může dítě chytit, protřepat, skládat a prozkoumávat
  • Protřepejte horním kroužkem, abyste vytvořili vtipné chrastící zvuky. .
Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (DxŠxV): 38,1 cm x 25,6 cm x 23,5 cm
  • Věk: od 12 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější