Fisher - Price Hide-My Plush Hippo
Cena
315 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A265528

EAN: 0887961756999

Fisher - Price Hide-My Plush Hippo
Tento text je přeložen automaticky.
V záblesku oka mohou děti Fisher - Price Hide-and-hledat plyšový hroch mezi mazlením a chytáním her. Zahrajte si kukačku bez konce - tento plyšový přítel 2 v 1 lze snadno přeměnit na míč a zpět. Plyšový hroch na schovávanou s různými materiály pozve ruce malých dětí k objevování. Díky odnímatelnému upevňovacímu prstenci je plyšový hroch vždy a všude přítomen.

Kde začíná vývoj: jemné motorické dovednosti: malí trénují svou obratnost uchopením a hraním s míčem. Senzorický systém: Měkké, sametové a praskající látky stimulují pocit doteku. Bezpečnost a pohodu: S milým hrochem, který se hýčká a hraje se, se malé děti cítí v bezpečí.

Podrobnosti:
  • 2 -in-1 Hračky
  • Plyšový hrochový přítel vyrobený ze sametových a měkkých tkanin
  • Hroch lze otočit vzhůru nohama na míč.
  • Odnímatelný montážní kroužek pro zavěšení pro zábavu na cestách
  • Legrační zvonivý zvuk

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Fisher - Price Hide-My Plush Hippo
315 Kč