Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Fisher - Price learning fun dog friend
Momentálně vyprodáno
Cena
691 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A237208

EAN: 0887961614466

Fisher - Price learning fun dog friend
Tento text je přeložen automaticky.
Přátelský pes je plyšově měkký a poskytuje nekonečné potěšení z učení! Reaguje na dotek dítěte skvělými písněmi, které mohou zpívat a větami, které představují více než 100 jednoduchých slov, částí těla, barev, tvarů a dalších. A protože každé dítě má své vlastní tempo vývoje, kamarád se psem má technologii Smart Stages, takže si rodiče mohou pro své dítě zvolit správnou úroveň. Každá ze tří úrovní má řadu písní, zvuků a vět. Kromě toho srdce na břiše přítele psa bliká různobarevně podle rytmu hudby.

Krok 1 - Objevte - Když dítě stiskne ruce, nohu, srdce, nos nebo ucho přítele psa , slyší jednoduchá slova, barvy, písmena, části těla a další. Fáze 2 - stimulace - V této fázi je dítě stimulováno k počítání, rozpoznávání barev a nalezení částí těla. Legrační věty to odměňují za svou činnost. Level 3 - Playing - Přátelský pes povzbuzuje dítě, aby zpívalo spolu s hraním rolí a nechalo svou fantazii pobíhat pomocí vět nebo písní. A mimochodem, slovní zásoba vašeho malého oblíbeného se hravým způsobem rozšiřuje.

Podrobnosti:
  • Rozměry byly vytvořeny: 28 x 30, 5 20,3 cm
  • Včetně baterií: 3 uhlíkové zinkové baterie AA (R6)
  • Věk: od 6 měsíců
úcta
Nevhodné pro děti do šesti měsíců věku. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější