Fisher-Price® Little People Dům na stromě

Fisher-Price® Little People Dům na stromě


Cena
1.112 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A224465

Fisher-Price® Little People Dům na stromě
S Tessou a Jackem si v domě na stromě od Little People užijete nekonečné dobrodružství. Oba jsou nejlepší přátelé a rádi si spolu hrají.

Stisknutím tlačítka se Tessa bude houpat tam a zpět a přitom zazní věty, které vyzývají ke sdílení a výměnám. Jack zatím čeká, až bude na řadě s houpáním, může si hrát ve stromovém domku a tajnými dveřmi se spustit na zem. Hurá! Ale moment, pejsek si chce také hrát. Otočením druhého tlačítka štěně vykoukne z psí boudy a pozdraví dítě.

Podrobnosti:
 • Věk: od 18 měsíců

 • Upozornění: Nevhodné pro děti do 18 měsíců.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Fisher-Price® Little People Dům na stromě
  1.112 Kč
  Top značky