Fisher- Price Malá hrací lenost
Cena
522 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A279984

EAN: 0887961796230

Fisher- Price Malá hrací lenost
Tento text je přeložen automaticky.
"Hra lenost od Fisher-Price je roztomilý první přítel pro novorozence. Lenochod může být připevněn k kočárku tak, aby dítě mohlo cítit jemnou praskající látku a vnímat její okolí v odpovídajícím zrcátku. Stačí uchopit lenost za ruku a vytáhnout ji, abyste ji viděli pomalu ""stoupat"" znovu! Tam, kde začíná hrát vývoj senzorová technologie: Různé struktury hračky stimulují pocit dotyku dítěte. Hrubé motorické dovednosti: Uchopením a zatažením za lenivou ruku může dítě vidět „lezení“ zvířete a jsou podporovány hrubé motorické dovednosti. Zvědavost a úžas: Legrační lenochod podporuje porozumění příčině a následku, zatímco dítě se učí, jak ""vylézt"" na svého zvířecího přítele tahem za ruku.

Detaily produktu:
  • rozměry: 22,9 x 27,9 x 7,6 cm
  • Přenosná lenochodová hračka pro kojence při narození
  • 8 hraček ze senzorové technologie zvyšuje pocit dítěte dotek a vizuální vjem
  • Jednoduše zatáhněte ruku lenivosti tak, aby se opět pomalu „šplhala nahoru“.
  • 2 závěsné hračky: sluneční zrcadlo a praskající list
  • Přílohy buggy pro zábavu na cestách
  • Věk: 0+
"

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Fisher- Price Malá hrací lenost
522 Kč