Fisher- Price People Parkovací garáž

Fisher- Price People Parkovací garáž


Cena
1.355 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A271871

EAN: 0887961522853

Fisher- Price People Parkovací garáž
Tento text je přeložen automaticky.
Tankování, vyladění, trávník - batolata mají tolik zábavy při zkoumání vícepodlažního automobilu Park Little People! Otáčením kliky se výtah pohybuje na parkovací plošiny. Ding, ding! Soused potřebuje pomoc s jeho autem! Díky zvedací plošině se malé děti mohou podívat pod kapotu, zatímco se druhé auto nabíjí na nabíječce elektrické stanice. Jakmile budou hotovi, mohou děti z jakéhokoli vozidla s koly vykouzlit spirálovitou rampu směrem k dalšímu dobrodružství. Ale nezapomeňte doplnit palivo do benzínového čerpadla!

Malé věci, které mají velký význam - péče: Když děti opravují a doplňují své automobily, vidí, jak je důležité starat se o věci a pomáhat svému sousedovi, když potřebuje pomoc. Představivost: S těmito snadno uchopitelnými vozidly mohou batolata využívat svou fantazii a vytvářet si své vlastní příběhy! Jemné motorické dovednosti: Malé ruce jsou vyškoleny, když seberou vozidla a nechají je projet, protože to zvyšuje obratnost a koordinaci rukou a očí.

Podrobnosti:
  • Zahrnuje 2 pojezdová vozidla s integrovanými figurkami (další vozidla jsou k dispozici samostatně)
  • Výtah se pohybuje nahoru a dolů otáčením kliky.
  • Ding, ding! Když se zvedne výtah, ozve se pravý kovový zvonek.
  • Na vůz je možné při pohledu na zdvihací plošinu dívat zdola
  • Horní parkovací plošina má nabíjecí stanici, spodní benzínové čerpadlo.
  • rozměry: 34,3 x 31,8 x 13,4 cm
  • Věk: od 18 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Fisher- Price People Parkovací garáž
1.355 Kč