Fisher - Price People School
Cena
993 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A280057

EAN: 0887961808094

Fisher - Price People School
Tento text je přeložen automaticky.
S přáteli je učení a objevování ve škole Little People ještě zábavnější. S touto interaktivní herní sadou mohou batolata hravě procvičovat sázku Alpha a čísla spolu s Eddiem. Dozvíte se také, jak skvělé může být sdílení s ostatními, střídání a navazování nových přátel. Stisknutím tlačítek objevu škola ožije písničkami, zvuky a houpačkou, která se naklápí nahoru a dolů. Malé věci, které mají velký význam - jemné motorické dovednosti: Hrají se s postavami a interaktivně objevují školu, otáčí zeměkouli nebo zvoní na zvonek, podporuje se obratnost dětí a koordinace ruka-oko. Vztahové dovednosti: Šťastné písně a krátké věty učí dětským pozdravům a způsobům, jak získat mnoho nových přátel. Zvědavost a úžas: Stisknutím tlačítek objevu aktivují malí průzkumníci zábavné zvuky nebo pohyby, a tak se hravým způsobem naučí principu příčiny a následku.

Detaily produktu:
  • Školní hrací sada učí batolata, aby si vytvořili přátele s hudbou a krátkými větami. >
  • Funkční rocker, rotující glóbus, skutečný kovový zvonek a mnoho dalších zajímavých detailů
  • Hrací sada je sklopná a postavy a předměty mohou být uloženy dovnitř.
  • Pro děti od 1 až 5 let staré
  • 2 AA (R6) Uhlíkové zinkové baterie, včetně
  • Rozměry: 11,0 x 48,0 x 27,0

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Fisher - Price People School
993 Kč