Fisher-Price® Plyšák vydra
Cena
1.091 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A278473

EAN: 0887961687835

Fisher-Price® Plyšák vydra
Vydra Fisher-Price je jedinečná plyšová hračka, která dává dítěti příjemný pocit. Její měkké bříško se rytmicky pohybuje nahoru a dolů, jako by dýchalo a hraje až 30 minut uklidňující hudby, zvukových efektů a měkkého světla, které dítě uklidňuje přirozeným způsobem.
Díky roztomilé tváři, velmi příjemnému materiálu a hedvábnému ocasu je vydra ideálním společníkem dětí při usínání. A které smysly hračka podporuje? Měkký materiál, uklidňující hudba, světla a jemné rytmické pohyby vydry podporují rozvíjející se pocit doteku a sluchu a zároveň pomáhají usnout.
Zdravotní hledisko: Tuto roztomilou plyšovou hračku lze ideálně začlenit do usínacího rituálu, podporuje kojence při přijímání zdravých spacích návyků. Bezpečnost a pohodlí: Roztomilá tvář, uklidňující pohyby a jemná hudba vydry dávají dítěti pocit bezpečí.

Podrobnosti:
  • Výška: 20,32 cm
  • Baterie: 4 x AA
  • Návod na údržbu: omyvatelný (bez elektronické jednotky)
  • Věk: od narození

Upozornění:
Dřevěnou část před praním odstraňte. Hrací strojek není vhodný pro malé dětské ruce. Se zipem smí manipulovat pouze dospělá osoba! Hračka se smí dát do ruky dítěti pouze s řádně zavřeným zipem.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Fisher-Price® Plyšák vydra
1.091 Kč