Fisher - Price Wonder Workers Oldtimer

Fisher - Price Wonder Workers Oldtimer


  • Fisher - Cena divu dělník sportovní auto
  • Fisher-Price zázrak pracovník táborník
  • Fisher - Price Wunder Terénní vozidlo Werker

Cena
216 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A280203

EAN: 0887961781779

Fisher - Price Wonder Workers Oldtimer
Tento text je přeložen automaticky.

Buďte na cestách ve velkém stylu - tento zázrak starých pracovníků podle modulárního principu umožňuje! Toto vozidlo pro tlačení je sestaveno ze 3 samostatných částí, přičemž je přítomen také „řidič“ pro oldtimer. Je také nejlepší sbírat více vozidel a kombinovat komponenty navzájem - takto se vytvářejí skvělé nové výtvory, které se mohou převrátit nad jakoukoli sadou zázraků! Tam, kde začíná hrát vývoj kreativita a fantazie: Představivost, kdy děti přicházejí s zábavnými příběhy s vozidlem a jeho řidičem, není nijak omezena. Plánování a konstrukce: Předškolní děti trénují své konstrukční dovednosti a konstrukční dovednosti při stavbě vozidla a kombinování součástí do různých výtvorů!

Detaily produktu:
  • Vozidlo může být tlačeno pro rychlou zábavu a běží také na každé železniční soupravě Wunder Werker (soupravy jsou k dispozici samostatně).
  • kombinovat s ostatními vozidly a vytvářet skvělé nové výtvory (více vozidel je k dispozici samostatně) .
  • Obsahuje třídílný veterán a 1 znak
  • S dalšími vozidly, sadami a kolejnicemi lze Wunder Werker Welt rozšířit, jak chcete! (Všechny položky se prodávají samostatně.)
  • Nevyžadují se baterie
  • Pro děti od 3 let
vážíme
Ne vhodné pro děti do 36 měsíců. Lze vytvořit malé součásti.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Fisher - Price Wonder Workers Oldtimer
216 Kč