Hopkající slevy
Hopkající slevy
Sleva až
1000 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Fisher-Price zázrak pracovník táborník

Fisher-Price zázrak pracovník táborník


  • Fisher - Price Wonder Workers Oldtimer
  • Fisher - Price Wunder Terénní vozidlo Werker
  • Fisher - Cena divu dělník sportovní auto

Cena
216 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A280201

EAN: 0887961762853

Fisher-Price zázrak pracovník táborník
Tento text je přeložen automaticky.

S tímto karavanem založeným na principu stavebních bloků se vydáte na dobrodružné objevovací turné! Toto vozidlo pro tlačení je sestaveno ze 3 samostatných částí, přičemž s ním je také „řidič“ pro táborníka. Je také nejlepší sbírat více vozidel a kombinovat komponenty navzájem - takto se vytvářejí skvělé nové výtvory, které se mohou převrátit nad jakoukoli sadou zázraků! Wunder Werker Welt tak může být rozšířen (dodatečně ilustrovaná vozidla a železniční soupravy jsou k dispozici samostatně.) Tam, kde přichází do úvahy vývoj kreativita a fantazie: Představivost, kdy děti přicházejí s zábavnými příběhy s vozidlem a postavou, není nijak omezena. Plánování a výstavba: Předškolní děti trénují své designérské a stavební dovednosti sestavením karavanu a spojením komponent do různých výtvorů!
Podrobnosti o produktu:
  • vozidlo může být tlačeno pro rychlou zábavu a běží také na každé železniční soupravě Wunder Werker (soupravy jsou k dispozici samostatně).
  • Smícháním a kombinací s ostatními vozidly se vytvoří nová nová kreace (více vozidel je k dispozici samostatně) .
  • Zahrnuje třídílnou karavanu a 1 postavu
  • S dalšími vozidly, sadami a kolejnicemi lze Wunder Werker Welt rozšířit, jak chcete! (Všechny položky se prodávají samostatně.)
  • Nevyžadují se baterie
  • Od 3 let
POZOR: Nevhodné pro děti do 36 měsíců. POZOR: Lze vytvořit malé součásti.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Fisher-Price zázrak pracovník táborník
216 Kč