Naše alternativa k vyprodanému výrobku

FLSK Čištění korálků
Momentálně vyprodáno

FLSK Čištění korálků


Cena
359 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A267719

EAN: 0785983236324

FLSK Čištění korálků
Tento text je přeložen automaticky.
Jednoduché a efektivní. S čistícími korálky FLSK velmi snadno čistíte skleněné a nerezové láhve. Odstraňují všechny zbytky, jako jsou opalovací prostředky a usazeniny vodního kamene, zcela bez chemikálií - přirozeně bez koroze! Čistící kuličky FLSK jsou také vhodné pro čištění karafy nebo vázy. Naplňte čisticí kuličky do láhve trochou teplé vody. Popadněte láhev za krk a několikrát ji otočte do kruhu. Potom nalijte čisticí kuličky spolu s vodou na síto a opláchněte teplou vodou. Před uskladněním nechte dobře uschnout

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější