FLSK Láhev na pití MDNGHT 350 ml od narození

FLSK Láhev na pití MDNGHT 350 ml od narození


 • FLSK Láhev na pití WHTE 350 ml od narození
 • FLSK Láhev na pití RSGLD 350 ml od narození

Cena
887 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A276345

EAN: 4260539350427

FLSK Láhev na pití MDNGHT 350 ml od narození
Tento text je přeložen automaticky.
Super praktické: Láhev na vodu FLSK ® pro každodenní použití s ​​dítětem.

Whoa, na co maminka nemůže myslet. Je dudlík zahrnut, je v kočárku náhradní tělo, je taška na plenky připravená k použití? S dítětem byste měli vždy plánovat s dostatečným předstihem, abyste byli na cestě připraveni na všechny případy. Teď je tu ještě jedna věc, kterou byste si měli dělat starosti. Perfektně temperovaná voda pro kojenecké mléko nyní pochází z láhve na pití FLSK ®. Po naplnění je k dispozici celý den.

Dětská láhev na pití se skládá z neškodného materiálu, který neuvolňuje žádné škodlivé látky a lze jej hygienicky vyčistit. Udržuje vodu pro přípravu sušeného mléka v teple až 18 hodin, neteče a je naprosto nerozbitný. S tím, jak vaše dítě stárne, se rozsah použití lahví na pití čaje, džusu nebo ovesné kaše zvyšuje. Díky FLSK ® se váš každodenní život matky uvolní. Uvolněné matky - šťastné děti!

Detaily produktu:
 • Design Midnight blue
 • Věk: od narození
 • BPA zdarma
 • Udržuje 24 hodin ledově chladný
 • Udržuje 18 hodin horký
 • Absolutně odolný vůči kyselině uhličité
 • 100% těsný
Technické údaje
 • Kapacita: 350 ml
 • Materiál: nerezová ocel
 • Rozměry: (výška x průměr) 23 cm x 9 cm
 • otevírání lahví: 3,4 cm
 • Hmotnost: 350 gramů
Pro vás nekomplikované, zdravé pro vaše dítě

Hygienické: Vaše dítě je bezbranné proti mnoha choroboplodným zárodkům. Bohužel se tyto množí zvláště dobře v kojeneckých lahvích a konvenčních termosky. Izolační láhev FLSK ® vyrobená z vysoce kvalitní nerezové oceli se snadno čistí a nedovoluje šíření choroboplodných zárodků.

Nerozbitné: Život je s dětmi a batolaty bouřlivý. Něco by mohlo spadnout. Žádný problém s pitnou lahví FLSK ®, která je absolutně odolná proti rozbití a nedeformuje se.

Netěsnost: Stačí, když vaše dítě plivá a slintá - vaše FLSK® udržuje absolutně pevně. Přesně upravené víko vždy čistě uzavírá a zabraňuje úniku kapek.

Udržuje teplo: Je neuvěřitelně výhodné, aby láhev na pití pro děti FLSK ® udržovala obsah při stejné teplotě až 18 hodin. Koneckonců, pečlivé měření teploty a teploty nemělo být zbytečné. Využijte vodu po celý den, která je stejně teplá, jak ji vaše dítě právě teď potřebuje.

Proč láhev na pití FLSK ®?

Styl kombinovaný s udržitelností. Nejlepší alternativa. Jako alternativa k jednorázovým plastovým lahvím bez znečišťujících látek FLSK ® aktivně bojuje s plýtváním cennými zdroji. Kromě toho FLSK ® podporuje různé neziskové organizace, které pracují v globálně relevantních problémových oblastech, aby mohly přispět k životaschopnému a udržitelnému životnímu prostředí.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

FLSK Láhev na pití MDNGHT 350 ml od narození
887 Kč