Naše alternativa k vyprodanému výrobku

FLSK® Lahev STNLS 750 ml od 2 let
Momentálně vyprodáno

FLSK® Lahev STNLS 750 ml od 2 let


 • FLSK® Lahev MDNGHT 750 ml od 2 let

Cena
1.028 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A219220

FLSK® Lahev STNLS 750 ml od 2 let
FLSK - lahev pro děti od školkového věku.

Jak napínavé! Vaše děti dělají ve školce nebo jeslích své první krůčky. Aby jim při objevování světa nic nechybělo, přibalte jim ráno do batůžku FLSK lahev na pití. Tato praktická izolační lahev uchová po dobu 24 hodin studený nebo po dobu 18 hodin teplý nápoj.

A pro děti je snadná. Samy ji mohou otevřít či zavřít. Varianta 750 ml je lehká, 100% nepropustná a takřka nezničitelná. Kvalitní ušlechtilá ocel neuvolňuje škodlivé látky a nemění tvar. Světle modrá, fialová nebo červená - díky jedinečnému designu a veselým barvám je záměna lahve ve školce vyloučená. Jsme si jisti, že se Vašemu dítěti lahev FLSK zalíbí a ráno si na ni vzpomene samo.

Detaily:
 • Design: kov
 • Věk: od 2. roku
 • Objem: 750 ml
 • Materiál: Ušlechtilá ocel
 • Neobsahuje BPA
 • Udrží nápoj studený 24 hodin
 • Udrží nápoj teplý 18 hodin
 • 100% těsní
 • Rozměry: (výška x průměr) 29,2 cm x 8 cm
 • Otvor v lahvičce: 3,4 cm
 • Hmotnost: 410 g
Kolik pobídek k pití si musí dítě denně vyslechnout? S tím je teď konec, neboť FLSK se přizpůsobí potřebám Vašeho dítěte, nikoliv opačně. Aby si dítě mohlo nerušeně užívat dny ve školce.

Dej pozor, aby se nápoj nerozlil! - Tuto poznámku v budoucnu nebudete potřebovat. Víčko FLSK lahve je precizně vytvořeno. Není třeba zvláštní síly, aby byla lahev uzavřena. A co není velmi utaženo lze také snadno otevřít. Tak může Vaše dítě lahev samostatně používat a nehrozí vylití v batohu.

Nenechávej lahev ležet na slunci! - Upřímně, které dítě dává pozor, jestli jsou věci na hřišti ve stínu? S lahví FLSK je to jedno, neboť obsah zůstane dlouhé hodiny v původní teplotě, bez ohledu na teplotu okolí. Po letním dovádění čeká v lahvi příjemně ochazující nápoj. V zimě zase příjemně zahřeje teplý čaj.

Neházej se svou lahví! - Ve školce děti pobíhají, hrají si a dovádějí. Snadno se může stát, že je s lahví nešetrně zacházeno. Pro FLSK lahev to není problém, zvládne i hrubé zacházení a co je důležitější, stále těsní. Je velmi odolná a neztratí své izolační vlastnosti. Nejhůř se může mírně poškrábat lak. Pokud i tomu chcete zabránit, používejte extra ochranu ve formě neoprénového obalu.

Nezapomeň se napít! - To je jasné, dostatečný pitný režim je základ. FLSK lahev je hezká, barevná a jednoduchá, takže ji i menší děti budou brát rády do rukou a budou samy od sebe pít. Především, pokud v ní bude jejich oblíbený nápoj ve správné teplotě.

Styl a udržitelnost. Prvotřídní alternativa bez obsahu škodlivých látek. Jako alternativa k plastovým lahvím se lahev FLSK aktivně staví proti plýtvání cenných zdrojů. Navíc FLSK podporuje různé neziskové organizace, které se zabývají otázkami životního prostředí.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Top značky