Naše alternativa k vyprodanému výrobku

fudský hadrový medvěd
Momentálně vyprodáno

fudský hadrový medvěd


  • fiko Aiko & Yuki mazlení hadřík kočka

Cena
348 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Produkty ze série fehn Bruno

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A246918

EAN: 4001998060157

fudský hadrový medvěd
Tento text je přeložen automaticky.
Měkký mazaninový hadřík z kolekce Bruno hnízdí obzvláště tiše k vašemu dítěti. Poskytuje komfort, teplo a pocit bezpečí při rozsáhlém mazlení. Okouzlující medvědí mazlíček se rychle umístí vedle polštáře do srdcí unavených dobrodruhů. Jeho různé měkké a plyšové materiály, velká spací čepice s přívěskem hvězd a dva uzly, které jeden cítím, dotykem a sáním jednoho. Roztomilý medvěd Bruno vám pomůže usnout, doprovází malé světové průzkumníky ve dne i v noci, a tak se rychle stává vaším prvním nejlepším přítelem.

Detaily produktu:
  • Rozměry: cca. 27 cm
  • Materiál: svršek: plyš, velur, výplň látky: 100% PES
  • Péče: omyvatelné při 30 ° C
  • Věk: od 0 měsíců

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější