5 KUPÓNŮ PRO VÁS
5 KUPÓNŮ PRO VÁS
SLEVA
až 1500 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Fyziologická silikonová savička proti škytavce CHICCO 0m+, 2 kusy

Fyziologická silikonová savička proti škytavce CHICCO 0m+, 2 kusyCena
99 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A020610

EAN: 8058664058099

Fyziologická silikonová savička proti škytavce CHICCO 0m+, 2 kusy
Fyziologická silikonová savička proti škytavce CHICCO

Fyziologická savička ze silikonu zajistí jednoduché krmení dítěte. Díky jejímu širokému tvaru poskytuje savička nejlepší podmínky pro zdravé krmení a příjemné a přirozené držení pomocí rtů dítěte. Antikolikový ventil savičky pomáhá snížit riziko kolik. Savička je vhodná pro lahvičky a příslušenství řady Chicco Wohlbefinden.

Detaily:
• 0m+
• Sillikon
• 1 dírka
• Normální tok stravy

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


Naše nejprodávanější

Fyziologická silikonová savička proti škytavce CHICCO 0m+, 2 kusy
99 Kč