gb Convy-Fix ​​Sweet Pink 2020

6.736 Kč
Cena
6.338 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
398 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A290720

EAN: 4058511585024

gb Convy-Fix ​​Sweet Pink 2020
Tento text je přeložen automaticky.
Skupina 0/1/2 Od narození do ca. 25 kg Od narození do ca. 7 let

Sedadlo na sedm let bezpečné jízdy
Jako sedačka, která roste s vaším dítětem, má Convy-Fix ​​schopnost růst s vaším dítětem první 7 let jeho života. 4 roky ve zpětné poloze a 3 roky dopředu, Convy-Fix ​​nabízí dlouhé využití a maximální pohodlí pro děti a rodiče.

Technologie snižování energie
Vpřed, Convy - Technologie redukce energie společnosti Fix poskytuje vašemu dítěti dodatečnou ochranu v případě čelního nárazu. Tato pokročilá bezpečnostní technologie vize snižuje síly působící na krk dítěte při nehodě přibližně o 20%.

Integrovaná lineární ochrana proti bočním nárazům
Integrovaný systém ochrany proti bočním nárazům je základní bezpečnostní funkce Convy-Fix. Když je systém LSP složený na straně dveří, poskytuje vašemu dítěti dodatečnou ochranu v případě bočního nárazu. Síly bočního nárazu jsou sníženy o cca. 25% rozloženým LSP v kombinaci s skořepinou sedadla absorbující energii. (Ve srovnání se stejným sedadlem se sklopeným LSP).

Ovládání systému pásů
Ovládání systému pásů Convy-Fix ​​zajišťuje, že pro svůj systém používáte správný zádržný systém. velikost dítěte. Se zvyšující se hmotností a velikostí a přizpůsobením opěrky hlavy vašemu dítěti zajišťuje, že ve správný čas přepnete z 5-bodového systému pásů na 3-bodový pás vozidla.

Spaní pozice
Inteligentní nastavení jednou rukou umožňuje rodičům snadno upravit Convy-Fix ​​na jednu ze 6 různých pozic a přitom mít jednu ruku volnou. Tato funkce poskytuje maximální pohodlí jak pro děti, tak pro rodiče a může být použita v pozicích dozadu i vpřed.

Kryt pohlcující energii
Pohon pohlcující energii Convy-Fix ​​pracuje v kombinace s integrovaným systémem LSP absorbuje energii nárazu, odvádí síly od vašeho dítěte a minimalizuje rozsah dopadu.

Vložení novorozence
Až do ve věku 3 měsíců (nebo 60 cm) novorozená vložka podporuje pohodlné a bezpečné místo k sezení pro nejmladší.

Isofix
Convy-Fix ​​je vybaven Isofixem bezpečnostní funkce, která podporuje snadnou a bezpečnou instalaci a poskytuje další stabilitu. V kombinaci s opěrnou nohou je v případě nehody zabráněno nebezpečnému otáčení sedadla. Obě funkce poskytují vizuální varování, pokud není nainstalováno nebo není správně nainstalováno. To podporuje správné používání sedadla.

Detaily produktu:
  • Se spací pozicí
  • Kryt pohlcující energii
  • S novorozeneckou vložkou
  • Řízení pásového systému
  • S Isofix
  • Integrovaná ochrana lineárního bočního nárazu
Technické podrobnosti :
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 72 x 44 x 64 cm
  • Hmotnost: 14,5 kg
  • Materiál potah: 100% polyester
  • Potah lze prát při 30 ° C
Rozsah dodávky zahrnuje sedadlo včetně instalace pomůcek Isofix a novorozenecké vložky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Naše nejprodávanější

gb Convy-Fix ​​Sweet Pink 2020
gb Convy-Fix ​​Sweet Pink 2020
6.736 Kč
6.338 Kč