gb Cot To Go 2018 Laguna Blue-turquoise

gb Cot To Go 2018 Laguna Blue-turquoise


Cena
4.065 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A239211

EAN: 4058511267845

gb Cot To Go 2018 Laguna Blue-turquoise
Kompaktní Kompatibilní Luxusní
Korbička Cot To Go je ideální pro rodiče, kteří rádi cestují. Jako součást kolekce gb Ultra-Compact je lehký a nabízí luxus novorozencům a dětem do přibližně 6 měsíců (9 kg). Cot To Go nabízí naprosto rovnou polohovatelnou plochu na ležení na měkké polstrované matraci s paměťovou pěnou a pokud se Cot To Go právě nepoužíá lze jej složit do tak malého a kompaktního tvaru, že může být převážen v letadle jako příruční zavazadlo. K dispozici v pěti barvách, díky paměťovým tlačítkům lze Cot To Go v řádu sekund nasadit na Qbit + nebo Pockit + a stejně rychle jej sejmot, vytvoří tak cestovní systém 3-v-1, který lze používat od narození - dokonalé a kompaktní řešení na cesty pro kosmopolitní rodiče.

Kompatibilní
s Qbit+ & Pockit+
Sluneční stříška
Poskytuje extra ochranu proti větru a slunečnímu záření s USF50 +
Paměťová tlačitka
Pro snadné připevnění na kočárek a sejmutí
Popruhy na nošení
Pro pohodlné a snadné nošení
Matrace s paměťovou pěnou
Obzvláště měkká matrace s paměťovou pěnou
Skládací
V několika krocích lze kočárek složit do lehkého, kompaktního tvaru o hmotnosti 3 kg a snadno uložit doma i na cestách.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

gb Cot To Go 2018 Laguna Blue-turquoise
4.065 Kč