gb Everna Fix 2020 Rose Redgb Everna Fix 2020 Rose Red
Varianta:
  • gb Everna Fix 2020 Rose Red
  • gb Gold Everna-Fix 2019 Night Blue
  • gb GOLD Everna-Fix Laguna 2019 Blue/turquoise
  • gb GOLD Everna Fix 2019 London Grey
  • gb GOLD Everna-Fix 2019 Velvet Black

Cena
5.934 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A274106

EAN: 4058511586823

gb Everna Fix 2020 Rose Red
Dětská autosedačka, která roste s dítětem.
Čas plyne a děti vyrůstají - rychleji, než si myslíte! Díky rostoucímu sedadlu je sedačka Gb Everna-Fix dokonale vhodná i pro užití v budoucnu, protože je navržena tak, aby rostla s vaším dítětem od 9 měsíců do 12 let. Sedadlo, které díky svému zpracování splňuje vysoké bezpečnostní standardy značky GB Sedačka Gb Everna fix kombinuje formu s funkčností a zajišťuje, že v letech, kdy na tom velmi záleží, je Vaše dítě vždy dobře chráněno. Sedačka Gb Everna-Fix zajišťuje nejvyšší možné bezpečí, vyniká skvělým designem a funkčností - pro dokonalou podporu v každé situaci.

Rostoucí sedadlo
Díky rostoucímu sedadlu je sedačka Gb Everna-Fix dokonale vhodná i pro užití v budoucnu, protože je navržena tak, aby rostla s vaším dítětem od 9 měsíců do 12 let. S hmotností 9 až 18 kg je vaše dítě zajištěno pětibodovým pásemm Od 18 kg (asi 105 cm) je vaše dítě zajištěno tříbodovým bezpečnostním pásem. Sedačka Gb Everna fix kombinuje formu s funkčností a zajišťuje tak nepřetržitou bezpečnost a podporu po celé roky vývoje dítěte.

patentovaná naklonitelná opěrka hlavy
Inovativní, patentovaná a nastavitelná opěrka hlavy zabraňuje vyklápění hlavy dítěte během spánku dopředu. Tato výjimečná bezpečnostní technologie udržuje hlavu dítěte v bezpečnostní zóně, což je obzvláště důležité při bočním nárazu.

Technologie snižující síly
Technologie snižující síly chrání vaše dítě při případném čelním nárazu. Tato bezpečnostní technologie snižuje napětí v oblasti krku v důsledku nárazu a snižuje tak riziko případného zranění až o 20%.

Integrovaný L.S.P. systém
Sedačka Gb Everna-Fix se vyznačuje integrovaným systémem lineární ochrany při bočním nárazu. Integrovaný L.S.P. systém je umístěný z boku sedačky- výklopný, blíže ke dveřím vozidla. V případě bočního nárazu L.S.P. systém odvede sílu do skořepiny, která pohlcuje energii a pomůže tak ochránit zdraví Vašeho dítěte.

Top Tether s kontrolou instalace
Sedačka Gb disponuje systémem Top Tether s jedinečnou kontrolou instalace, který spočívá v upevnění horního opěrného bodu autosedačky. Systém Top Tether zamezuje jakýmkoliv rotačním pohybům autosedačky. Obě funkce poskytují vizuální varování, přičemž Top Tether vydává další zvukové varování, pokud není vůbec nainstalována nebo správně nainstalována. Toto podporuje správné použití sedačky.

Kontrola systému popruhů
Kontrola systému popruhů Everna Fix zajistí, aby byl použit správný systém opory zad pro velikost vašeho dítěte. Se zvyšující se hmotností nastavíte opěrku hlavy na výšku vašeho dítěte. Systém zajistí, že ve správný čas přepnete z 5-bodového systému popruhů na 3-bodový systém.

Poloha na spánek
Inteligentní nastavení jednou rukou umožňuje rodičům snadno seřídit sedadlo přesunutím Everna-Fix ze sedu do polohy pro spaní s jednou rukou volnou. Tato funkce poskytuje maximální pohodlí jak pro dítě, tak pro rodiče.

Skořepina absorbující energii
Plášť Everna-Fix absorbující energii pracuje v kombinaci s integrovaným L.S.P. systémem absorbujícím energii nárazu, nasměruje síly od vašeho dítěte a minimalizuje dopad nárazu.

Systém cirkulace vzduchu
Integrovaný ventilační systém Everna-Fix umožňuje cirkulaci vzduchu pod potahem sedadla a poskytuje vašemu dítěti pohodlnou teplotu při sezení i v těch nejteplejších dnech.

Technické detaily:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 58 x 44 x 82 cm
  • Hmotnost: 12,4 kg
  • Vhodné pro: 9 - 36 kg od cca 9 měsíců do 12 let
  • Péče: Potah lze prát na 30 stupňů
  • Včetně instalačních pomůcek Isofix

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Naše nejprodávanější

gb Everna Fix 2020 Rose Red
gb Everna Fix 2020 Rose Red
5.934 Kč