gb GOLD Everna Fix 2019 Sweet Pink
Varianta:
  • gb GOLD Everna Fix 2019 Sweet Pink
  • gb GOLD Everna-Fix 2019 Velvet Black

MOC¹
7.790 Kč
Cena
7.401 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
389 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A274098

EAN: 4058511586700

gb GOLD Everna Fix 2019 Sweet Pink
Dětská autosedačka, která roste s dítětem
Čas plyne a děti vyrůstají - rychleji, než si myslíte! Díky rostoucímu sedadlu je sedačka Gb Everna-Fix dokonale vhodná i pro užití v budoucnu, protože je navržena tak, aby rostla s vaším dítětem od 9 měsíců do 12 let. Sedadlo, které díky svému zpracování splňuje vysoké bezpečnostní standardy značky GB Gb Everna-Fix kombinuje formu s funkčností a zajišťuje, že v e věku, kdy na tom záleží, je důsledně zajištěno, že vaše dítě je v sedačce v bezpečí a vždy chráněné. Gb Everna-Fix je perfektní symbiózou bezpečnosti, designu a funkčnosti - pro nepřekonatelnou podporu v každé situaci.

Rostoucí sedadlo
Díky rostoucímu sedadlu je sedačka Gb Everna-Fix dokonale vhodná i pro užití v budoucnu, protože je navržena tak, aby rostla s vaším dítětem od 9 měsíců do 12 let. S hmotností 9 až 18 kg je vaše dítě zajištěno pětibodovým pásemm Od 18 kg (asi 105 cm) je vaše dítě zajištěno tříbodovým bezpečnostním pásem. Sedačka Gb Everna fix kombinuje formu s funkčností a zajišťuje tak nepřetržitou bezpečnost a podporu po celé roky vývoje dítěte.

Patentovaná sklopná opěrka hlavy
Inovativní, patentovaná a nastavitelná opěrka hlavy zabraňuje vyklápění hlavy dítěte během spánku dopředu. Tato výjimečná bezpečnostní technologie udržuje hlavu dítěte v bezpečnostní zóně, což je obzvláště důležité při bočním nárazu.

Technologie snižující síly
Technologie snižující síly chrání vaše dítě při případném čelním nárazu. Tato bezpečnostní technologie snižuje napětí v oblasti krku v důsledku nárazu a snižuje tak riziko případného zranění až o 20%.

Integrovaný L.S.P. systém
Sedačka Gb Everna-Fix se vyznačuje integrovaným systémem lineární ochrany při bočním nárazu. Integrovaný L.S.P. systém je umístěný z boku sedačky- výklopný, blíže ke dveřím vozidla. Poskytněte svému dítěti důležitou ochrannou vrstvu v případě bočního nárazu snížením síly bočního nárazu asi o 25% ve srovnání se stejným sedadlem bez L.S.P.

Top Tether s kontrolou instalace.
Sedačka Everna-Fix je vybavena systémem Top Tether s jedinečnou kontrolou instalace. V kombinaci se systémem ISOFIX chrání před nebezpečným otočením sedadla v případě nehody. Obě funkce poskytují vizuální varování, přičemž Top Tether vydává další zvukové varování, pokud není vůbec nainstalována nebo správně nainstalována. Tyto systémy zajišťují správné používání sedadla.

Systém kontroly bezpečnostních pásů
Systém bezpečnostních pásů zajišťuje správné držení těla. Opěrku hlavy je možné přizpůsobit aktuální velikosti dítěte a snadno tak změníte použití z pětibodového pásu na tříbodový pás.

Spánková poloha
Inteligentní nastavení pomocí jedné ruky umožňuje rodičům jednoduché přenastavení sedačky do spánkové polohy a mít tak přitom druhou ruku volnou. Tato funkce nabízí maximální pohodlí pro dítě a rodiče.

Skořepina absorbující energii
Skořepina sedačky pohlcující energii pracuje v kombinaci s integrovaným L.S.P. systémem. Systém pohlcující energii odvádí síly od dítěte a minimalizuje tak důsledky případné kolize.

Systém cirkulace vzduchu
Integrovaný ventilační systém Everna-Fix umožňuje cirkulaci vzduchu pod potahem sedadla a poskytuje vašemu dítěti pohodlnou teplotu při sezení i v těch nejteplejších dnech.

Technické detaily:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 58 x 44 x 82 cm
  • Hmotnost: 12,4 kg
  • Vhodné pro: 9 - 36 kg, od cca 9. měsíců do 12 let
  • Péče: Potah lze prát na 30 stupňů
  • Včetně instalačních pomůcek Isofix

Sponzorováno

product_detail_ad

Příslušenství

Cena
1.330 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: gb GOLD Everna Fix 2019 Sweet Pink
4.5
125 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 95
 
4 hvězdičky
| 22
 
3 hvězdičky
| 6
 
2 hvězdičky
| 1
 
1 hvězdička
| 1
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější

gb GOLD Everna Fix 2019 Sweet Pink
gb GOLD Everna Fix 2019 Sweet Pink
MOC¹ 7.790 Kč
7.401 Kč