gb GOLD Pockit Plus All Terrain 2019 Rose Red

gb GOLD Pockit Plus All Terrain 2019 Rose Red


 • gb GOLD Pockit Plus All Terrain 2019 Velvet Black
 • gb GOLD Pockit Plus All Terrain 2019 Night Blue, navy blue

Cena
4.600 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A267859

gb GOLD Pockit Plus All Terrain 2019 Rose Red
Dovolte nám představit vám geniální kočárek na cesty: Pohodlí nízké hmotnosti, ve složeném stavu ultra kompaktní
Pockit+ All-Terrain byl zkonstruován s ohledem na pohodlí a mnohostrannost a je ideálním lehkým kočárkem na cesty. Pockit+ All-Terrain lze bez problémů nahradit dětskými sedačkami od gb a cybex a tím je unikátním systémem 2 v 1, který se přízpůsobí vašemu životnímu stylu a poroste spolu s vaším dítětem po několik let. Jedinečný, ultrakompaktní kočárek složíte jen pomocí dvou kroků, a to až do velikosti přručního zavazadla, což vám dává možnost objevovat svět. A pokud jde o zajištění maximálního jízdního komfortu pro vaše dítě, dvojitá kola Pockit+ All-Terrain umožňují rodičům bezpečně manévrovat na různých površích. Ať už se procházíte městskými parky během podzimních dní nebo kolem jezer v létě, vaše dítě bude vždy v pohodlí.

Velmi kompaktní
Kompaktní a praktický, Pockit All-Terrain lze složit ve dvou jednoduchých krocích, aby tak vznikl ultra-kompaktní tvar (20 x 34 x 42 cm), který lze snadno kdekoli skladovat. Ideální volba šetřící místo.

Velikost příručního zavazadla
S důvěrou se vzneste do oblak. Díky ultra kompaktnímu skládacímu mechanismu lze Pockit+ All-Terrain při cestování letadlem vzít s sebou jako příruční zavazadlo, takže můžete bez problémů cestovat s dětským kočárkem.

Poloha pololehu
Funkce pololehu Pockit+ All-Terrain znamená, že sedadlo může být plynule nastaveno do odpočinkové polohy pro větší pohodlí.

Dvojitá kolečka All-Terrain
Dvojitá kolečka kočárku Pockit+ All-Terrain zvyšují pohodlí a uživatelskou přívětivost a umožňují rodičům bezpečně manévrovat na různém povrchu.

Cestovní systém 3 v 1
Pockit+ All-Terrain je ideálním společníkem a splní vaše cestovatelské potřeby díky mnohostrannému cestovnímu systému 3 v 1. Pockit+ All-Terrain lze jednoduše doplnit autosedačkami od gb/Cybex a Cot to Go a je vhodný pro novorozence, autosedačku lze připevnit, aniž byste ztratili prodyšnost síťových částí.

Velmi lehký
Díky hmotnosti pouhých 5,6 kg je Pockit+ All-Terrain ideálním společníkem na cesty. Jeho super lehký rám je manévrovatelný, snadno jej zdvihnete a přenesete. Ideální do města, na dovolenou nebo kamkoli na cesty.

Samostatně stojící
Pockit+ All-Terrain lze složit do tvaru, který bude samostatně stát, což je obzvláště praktické pro městské rodiče, kteří jej tak mohou kdykoli a kamkoli odstavit.

Přední kolečka jsou otočná
Přední otočná kolečka Pockit+ All-Terrain lze snadno zaaretovat a tím zvýšit stabilitu na nerovném povrchu.

Sluneční stříška
Sluneční stříška poskytuje ochranu USF50+, aby tak vaše dítě mohlo odpočívat ve stínu a bylo chráněno před zářením a větrem.

Technické detaily:
 • Rozměry v rozloženém stavu (délka x šířka x výška): 71 x 45 x 102 cm
 • Složený (délka x šířka x výška): 20 x 34 x 42 cm
 • Hmotnost: 5,6 kg
 • Potah lze prát na 30 stupňů
 • Dodávka obsahuje: gb Pockit+ rám s kolečka, sedací jednotku, nákupní košík

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků - gb GOLD Pockit Plus All Terrain 2019 Rose Red
Průměrné hodnocení výrobku: 1 hodnocení
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
 • 100% nezávisle
 • Zcela transparentně
 • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze

Naše nejprodávanější

gb GOLD Pockit Plus All Terrain 2019 Rose Red
4.600 Kč
Top značky