gb Uni All London Grey - Light Grey 2020

gb Uni All London Grey - Light Grey 2020


Varianta:
 • gb Uni All London Grey - Light Grey 2020
 • gb Uni All Laguna Blue Turquoise 2020
 • gb Uni All Sweet Pink 2020

Cena
8.576 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A290393

EAN: 4058511586229

gb Uni All London Grey - Light Grey 2020
Tento text je přeložen automaticky.
Skupina: 0/1/2/3 Od 0 do 36 kg od narození do ca. 12 let

Vše v jednom
Uni-All je vynikající řešení pro budoucnost vašeho dítěte, protože je navrženo tak, aby rostlo s vaším dítětem od narození do ve věku 12 let Uni-All, navržený podle nejvyšších bezpečnostních standardů, poskytuje stálou bezpečnost a podporu v průběhu vývoje vašeho dítěte.

Technologie snižování energie Uni-All chrání vaše dítě v případě čelního nárazu, zatímco lineární ochrana proti bočním nárazům snižuje síly bočního nárazu. Sedadlo je osazeno systémem Isofix a Top Tether, který zabraňuje otáčení sedadla v případě nehody. Uni-All nabízí vše, co rodiče potřebují - bezpečnost a pohodlí pro každý věk dítěte.

Sedadlo pro každý věk
Pokud hledáte místo pro své dítě , Uni-All nabízí dokonalé řešení. Sedadlo All-in-One poskytuje výjimečné standardy pohodlí a funkčnosti od narození do 12 let. Sedadlo pro každý věk.

Technologie snižování spotřeby energie
Technologie snižování energie Uni-All nabízí dopředu ochranu vašeho dítěte v případě čelního nárazu. Tato pokročilá bezpečnostní technologie vize snižuje síly působící na krk dítěte při nehodě přibližně o 20%.

Integrovaný systém LSP
Integrovaný systém ochrany proti bočním nárazům je základní bezpečností funkce Uni-All. Když je systém LSP složený na straně dveří, poskytuje vašemu dítěti dodatečnou ochranu v případě bočního nárazu. Síly bočního nárazu jsou sníženy přibližně o 25% vyklopením LSP v kombinaci s skořepinou absorbující energii sedadla. (Ve srovnání se stejným sedadlem se sklopeným LSP).

Top Tether a Isofix
Uni-All je vybaven Top Tether, který spolu se systémem Isofix zabraňuje otáčení sedadla v případě nehody. Obě funkce jsou vybaveny vizuálními indikátory, které napomáhají správné instalaci. Top Tether se používá ze skupiny 0 + / 1 (do 18 kg) a ze skupiny 2/3 se nahrazuje tříbodovým pásem vozidla.

Kontrola systému pásu
Ovládání pásového systému Uni-All zajišťuje, že používáte správný zádržný systém pro velikost vašeho dítěte. Se zvyšující se hmotností a velikostí vašeho dítěte a seřizováním opěrky hlavy pro vaše dítě to zajišťuje, že ve správný čas přepnete z 5-bodového systému pásů na 3-bodový pás vozidla.

Spací pozice (skupina 0+ / 1)
Inteligentní nastavení jednou rukou umožňuje rodičům snadno upravit Uni-All z jedné polohy do šesti různých míst na spaní a přitom mít jednu ruku volnou. Tato funkce nabízí maximální pohodlí pro dítě a rodiče. Funkci sklápění lze použít v zadní i přední poloze.

Energeticky pohlcující skořápka
Energeticky pohlcující skořápka Uni-All pracuje v kombinaci s integrovaným Systém LSP absorbuje energii nárazu, odvádí síly od vašeho dítěte a minimalizuje rozsah dopadu.

Novorozenecká vložka
Do velikosti 61 cm, vložka pro novorozence podporuje pohodlné a bezpečné místo k sezení pro nejmladší.

Detaily produktu:
 • Jedno sedadlo pro celé dětství
 • Technologie snižování energie snižuje síly působící na citlivou oblast krku v případě nehody
 • Integrovaný systém LSP, optimální ochrana při bočním nárazu
 • Top Tether a Isofix, jistota při instalaci sedadla pro zajištění stability a bezpečnosti v případě nehody
 • Ovládání systému pásu, pro zvýšení bezpečnosti při používání sedadla
Technické údaje:
 • W osm: 14,7 kg
 • Rozměry (délka x šířka x výška): 72 x 44 x 62,5 cm
 • Tento produkt byl vyvinut a navržen v Německu
 • Potah materiálu: 100% polyester
 • Potah lze prát při 30 ° C v šetrném cyklu praní
Dětská sedačka je součástí dodávky, včetně upevnění držáků Isofix

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Naše nejprodávanější

gb Uni All London Grey - Light Grey 2020
8.576 Kč