Naše alternativa k vyprodanému výrobku

gb Uni All Velvet Black 2020
Momentálně vyprodáno
Varianta:
 • gb Uni All Velvet Black 2020
  Momentálně vyprodáno
 • gb Uni All Sweet Pink 2020
 • gb Uni All Night Blue - Navy Blue 2020
 • gb Uni All London Grey - Light Grey 2020

Cena
10.796 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A290394

EAN: 4058511586342

gb Uni All Velvet Black 2020
Tento text je přeložen automaticky.
Skupina: 0/1/2/3 Od 0 do 36 kg od narození do ca. 12 let

Vše v jednom
Uni-All je vynikající řešení pro budoucnost vašeho dítěte, protože je navrženo tak, aby rostlo s vaším dítětem od narození do ve věku 12 let Uni-All, navržený podle nejvyšších bezpečnostních standardů, poskytuje stálou bezpečnost a podporu v průběhu vývoje vašeho dítěte.

Technologie snižování energie Uni-All chrání vaše dítě v případě čelního nárazu, zatímco lineární ochrana proti bočním nárazům snižuje síly bočního nárazu. Sedadlo je osazeno systémem Isofix a Top Tether, který zabraňuje otáčení sedadla v případě nehody. Uni-All nabízí vše, co rodiče potřebují - bezpečnost a pohodlí pro každý věk dítěte.

Sedadlo pro každý věk
Pokud hledáte místo pro své dítě , Uni-All nabízí dokonalé řešení. Sedadlo All-in-One poskytuje výjimečné standardy pohodlí a funkčnosti od narození do 12 let. Sedadlo pro každý věk.

Technologie snižování spotřeby energie
Technologie snižování energie Uni-All nabízí dopředu ochranu vašeho dítěte v případě čelního nárazu. Tato pokročilá bezpečnostní technologie vize snižuje síly působící na krk dítěte při nehodě přibližně o 20%.

Integrovaný systém LSP
Integrovaný systém ochrany proti bočním nárazům je základní bezpečností funkce Uni-All. Když je systém LSP složený na straně dveří, poskytuje vašemu dítěti dodatečnou ochranu v případě bočního nárazu. Síly bočního nárazu jsou sníženy přibližně o 25% vyklopením LSP v kombinaci s skořepinou absorbující energii sedadla. (Ve srovnání se stejným sedadlem se sklopeným LSP).

Top Tether a Isofix
Uni-All je vybaven Top Tether, který spolu se systémem Isofix zabraňuje otáčení sedadla v případě nehody. Obě funkce jsou vybaveny vizuálními indikátory, které napomáhají správné instalaci. Top Tether se používá ze skupiny 0 + / 1 (do 18 kg) a ze skupiny 2/3 se nahrazuje tříbodovým pásem vozidla.

Kontrola systému pásu
Ovládání pásového systému Uni-All zajišťuje, že používáte správný zádržný systém pro velikost vašeho dítěte. Se zvyšující se hmotností a velikostí vašeho dítěte a seřizováním opěrky hlavy pro vaše dítě to zajišťuje, že ve správný čas přepnete z 5-bodového systému pásů na 3-bodový pás vozidla.

Spací pozice (skupina 0+ / 1)
Inteligentní nastavení jednou rukou umožňuje rodičům snadno přesunout Uni-All z jedné polohy do šesti různých míst na spaní s jednou rukou zdarma. Tato funkce poskytuje maximální pohodlí pro dítě a rodiče. Funkci sklápění lze použít v zadní i přední poloze.

Kryt pohlcující energii
Pohon pohlcující energii Uni-All pracuje v kombinaci s integrovaným systémem LSP absorbovat energii nárazu, odvrátit síly od vašeho dítěte a minimalizovat rozsah dopadu.

Vložení novorozence
Až do výšky 61 cm posilovací podložka pro novorozence podporuje pohodlné a bezpečné místo k sezení pro nejmladší.

Detaily produktu:
 • Jedno sedadlo pro celé dětství
 • Technologie redukce eneergie snižuje síly působící na citlivou oblast krku v případě nehody
 • Integrovaný systém LSP, optimální ochrana v případě bočního nárazu
 • Top Tether a Isofix , jistota instalace sedadla pro stabilitu a bezpečnost v případě nehody
 • Ovládání systému pásu, pro zvýšení bezpečnosti při používání sedadla
Technické údaje:
 • Hmotnost: 14,7 kg
 • Rozměry (délka x šířka x výška): 72 x 44 x 62,5 cm
 • Tento produkt byl vyvinut a navrženo v Německu
 • Povlak na materiál: 100% polyester
 • Potah lze prát při 30 ° C v jemném cyklu praní
Dětská sedačka je součástí dodávky, včetně upevnění držáků Isofix.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: gb Uni All Velvet Black 2020
4
1 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 0
 
4 hvězdičky
| 1
 
3 hvězdičky
| 0
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Načítání...

Naše nejprodávanější