Geomag Mechanics 33 pcs

Geomag Mechanics 33 pcs

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
  • BELUGA Geomag - Mechanics 86-dílů

425 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A249280

Geomag Mechanics 33 pcs
Zkus použít klasické Geomag kuličky jako ložiska a vytvoř si modely, které jen pomocí samotné magnetické síly rozpohybuješ! Hrací mechanismus Classic, který se skládá z tyčinek a kuliček, obsahuje mechanické mechanismy, které rozšiřují systém a vytvářejí nové možnosti hry: S jednoduchým pohybem ruky nebo pomocí "kompasové tyče" se konstrukce pohybují a vyvolávají přitahující a odpuzující řetězové reakce magnetických sil.

Objevte novou dimenzi magnetismu, Gemag Mechanics 33 poskytuje se svými tyčinkami úžasné možnosti pohybu.

Podrobnosti:
  • Počet dílů: 33
  • Věk: od 5 let

Upozornění: Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Uchovávejte mimo zařízení citlivá na magnet, jako jsou kreditní karty, počítače, magnetická média a zdravotnické přístroje (kardiostimulátory).

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Geomag Mechanics 33 pcs
425 Kč