GEOMAG™ Panels 50
Momentálně vyprodáno

GEOMAG™ Panels 50

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A249339

GEOMAG™ Panels 50
Magnetické síly a geometrické tvary jsou v srdci produktové řady Geomag Panels. Být kreativní a zároveň se bavit jde tak snadno. Světelné a průhledné panely dodávají stabilitu tvarům, které můžete vyrobit z trojúhelníků, čtverců a barevných pětiúhelníků.

Dvojitá zábava budování geometrických tvarů s panely Geomag 50.

Podrobnosti:
  • Počet dílů: 50
  • Věk: od 5 let

Upozornění Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Uchovávejte mimo zařízení citlivá na magnet, jako jsou kreditní karty, počítače, magnetická média a zdravotnické přístroje (kardiostimulátory).

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.