GEOMAG™ pro-L 110
Momentálně vyprodáno

GEOMAG™ pro-L 110

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

Popis výrobku

Číslo výrobku: A249322

GEOMAG™ pro-L 110
Stavebnice GEOMAG - Pro L jsou stavebnice navrženy pro stavitele velkých konstrukcí od 8 let. V tyčkách je obsažený zesílený magnet, díky kterému nebude problém vytvořit i větší stavby. Na příslušném konci tyčky je zvýrazněn indikátor polarity, takže své konsturkce můžete vyladit k dokonalosti.

110 kusů čisté magnetické síly: Díky Geomag Pro-L 110 není nic nemožné.

Podrobnosti:
  • Počet dílů: 110
  • Věk: od 8 let

Upozornění Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Uchovávejte mimo zařízení citlivá na magnet, jako jsou kreditní karty, počítače, magnetická média a zdravotnické přístroje (kardiostimulátory).

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.