GEUTHER Dětská židle FILOU (2360) přírodní, buk
Momentálně vyprodáno

GEUTHER Dětská židle FILOU (2360) přírodní, buk

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 3.390 Kč
2.799 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 591 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A007720

GEUTHER Dětská židle FILOU (2360) přírodní, buk
Dětská židle Geuther Filou

Značková kvalita firmy GEUTHER

Dětská židle Geuther Filou přírodní je určena nejmenším dětem, kterým pomáhá získat stabilitu. Židle Geuther Filou je jídelní židlička, která se vyznačuje vysokou stabilitou a zajímavým hravým tvarem. Židlička je určena pro nejmenší děti až do doby jejich dospívání.
Včetne jídelního pultíku

Váha 12kg. Přírodní barva, buk

Do 85 kg.

Příslušenství

Cena
383 Kč
Cena
448 Kč
Cena
140 Kč
Cena
333 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Geuther

Rodinná přátelskost až do nejposlednějšího detailu

Firma Geuther má mnohaleté zkušenosti a nabízí svým zákazníkům širokou nabídku dětského nábytku a příslušenství. Například jídelní židlička od Geuther se dá používat díky nastavení velikosti po několik vývojových stádií dítěte. Ohrádky se chlubí třemi úrovněmi nastavení dna, čímž je dítě v bezpečném prostředí už od kojeneckého věku. Prostřednictvím konfiguračních zábran můžete děti uchránit před nebezpečím. Objevte také houpací koně, odrážedla a přebalovací regály od Geuther.