GEUTHER Easylock dětská zábrana do dveří 84,5-92,5cm (4793) GEUTHER Easylock dětská zábrana do dveří 84,5-92,5cm (4793)

GEUTHER Easylock dětská zábrana do dveří 84,5-92,5cm (4793)


3.680 Kč
Cena
2.738 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
942 Kč-26%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A041822

GEUTHER Easylock dětská zábrana do dveří 84,5-92,5cm (4793)
GEUTHER EasyLockdětská zábrana do dveří
Nová generace bezpečnosti
Koncepce Easylock se osvědčila a díky vyšším zábranám již dnes splňuje budoucí bezpečnostní normy! Znovu jsme vylepšili také pohodlné držadlo: s novou dvojitou pojistkou nemohou malé děti zábranu otevřít, pro dospělé je to ovšem stejně snadné jako předtím. Stačí jedno postrčení, systém Easylock se opět zavře a Vaše ratolest zůstane tam, kde je v bezpečí. Easylock z kovu s kvalitním bílým nátěrem v jedné variantě ohraničí schody a ve variantě druhé udělá ze dveří nepřekonatelnou překážku. Oba modely Easylock lze zcela jednoduše, bez klouzání a bez vrtání připevnit na kulaté nebo rovné prvky – a oba modely beze stop zmizí, když už je nepotřebujete.

• na zacvaknutí a otočení
• rozměr nastavení: 84,5-92 ,5cm
• výška: 81,5 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Geuther

Rodinná přátelskost až do nejposlednějšího detailu

Firma Geuther má mnohaleté zkušenosti a nabízí svým zákazníkům širokou nabídku dětského nábytku a příslušenství. Například jídelní židlička od Geuther se dá používat díky nastavení velikosti po několik vývojových stádií dítěte. Ohrádky se chlubí třemi úrovněmi nastavení dna, čímž je dítě v bezpečném prostředí už od kojeneckého věku. Prostřednictvím konfiguračních zábran můžete děti uchránit před nebezpečím. Objevte také houpací koně, odrážedla a přebalovací regály od Geuther.


Naše nejprodávanější

GEUTHER Easylock dětská zábrana do dveří 84,5-92,5cm (4793)
3.680 Kč
2.738 Kč
Top značky