GEUTHER Houpací kůň Swingly STERN přírodní (2952)
Momentálně vyprodáno

GEUTHER Houpací kůň Swingly STERN přírodní (2952)

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
4.090 Kč
3.028 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 1.062 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A007700

GEUTHER Houpací kůň Swingly STERN přírodní (2952)
Dřevěný houpací kůň Swingly

---Značková kvalita od Geuther---

Běž, koníku, běž!
Dřevěný kůň s houpacím mechanismem. Malý jezdec se pohybuje tiše ve větru a ani po dlouhé vyjížďce nezanechá stopy na zemi. Malý žokej se nemůže nikde zaklínit, protože se Swingly nekolíbá, nýbrž pevně stojí během houpání na zemi.

Houpací kůň Swingly má odnímatelný bezpečnostní kruh okolo těla, hřívu a ocas.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Geuther

Rodinná přátelskost až do nejposlednějšího detailu

Firma Geuther má mnohaleté zkušenosti a nabízí svým zákazníkům širokou nabídku dětského nábytku a příslušenství. Například jídelní židlička od Geuther se dá používat díky nastavení velikosti po několik vývojových stádií dítěte. Ohrádky se chlubí třemi úrovněmi nastavení dna, čímž je dítě v bezpečném prostředí už od kojeneckého věku. Prostřednictvím konfiguračních zábran můžete děti uchránit před nebezpečím. Objevte také houpací koně, odrážedla a přebalovací regály od Geuther.