GEUTHER Houpací lehátko Rocco šedé
Cena
4.305 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A115096

EAN: 4010221074700

GEUTHER Houpací lehátko Rocco šedé
Rocco - bezpečné a uklidňující. Rocco je promyšlené do posledního detailu, aby se dítě bezpečně houpalo. Pětibodový bezpečnostní pás se přesně přizpůsobí aktuální velikosti dítěte a nechává mu volnost pohybu, aniž by mohlo utéct. Nejen úhel plochy na ležení, nýbrž i postavení poloha zad a noh se dají individuálně přizpůsobit. Jednou se Rocco houpe, jednou je zaaretované nebo Rocco pevně sedí na jídelní židličce Tamino. I zde samozřejmě dosáhnete maximální bezpečnosti bez použití nářadí - jen zmáčknutím tlačítka.

Detaily:

• Barva: Natur
• Desing: 143 - šedá/punktíky
• Materiál lyžin: buk, masivní

• Houpací lyžiny
• Dá se namontovat na jídelní židličku Tamino za použití vhodných adaptérů.

Obsah dodávky:

• Součástí: Přenosné popruhy
• Součástí: Pětibodový pás

Adaptér na jídelní židličku Tamino NENÖ součástí dovávky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Geuther

Rodinná přátelskost až do nejposlednějšího detailu

Firma Geuther má mnohaleté zkušenosti a nabízí svým zákazníkům širokou nabídku dětského nábytku a příslušenství. Například jídelní židlička od Geuther se dá používat díky nastavení velikosti po několik vývojových stádií dítěte. Ohrádky se chlubí třemi úrovněmi nastavení dna, čímž je dítě v bezpečném prostředí už od kojeneckého věku. Prostřednictvím konfiguračních zábran můžete děti uchránit před nebezpečím. Objevte také houpací koně, odrážedla a přebalovací regály od Geuther.


Naše nejprodávanější

GEUTHER Houpací lehátko Rocco šedé
4.305 Kč