GEUTHER Jídelní židlička Family (2335) bílá

GEUTHER Jídelní židlička Family (2335) bílá

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 14 kusy k dispozici!
  • GEUTHER jídelní židle Family (2335) Funny
  • GEUTHER jídelní židle Family (2335) koloniální
  • GEUTHER Jídelní židlička Family (2335) Schlamm
  • GEUTHER jídelní židle Family (2335) natur

MOC¹ 4.190 Kč
3.585 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 605 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A007719

GEUTHER Jídelní židlička Family (2335) bílá
FAMILY jídelní židle
Od "GEUTHER"
Č.žboží 2335

Tato jedinečná Geuther Family židlička je vhodná pro celou rodinu

Židličku Family nastavíte do požadované polohy bez použití jakéhokoliv nářadí, což jistě ocení v mnoha rodinách. Díky jednoduchému nechanismu lze židličku velice snadno a rychle přizpůsobit věku, výšce a potřebám dítěte. Její pohodlná šířka a vysoká, ergonomicky tvarovaná opěrka zad nabízí dostatek místa na sezení i dospělé osobě.


Příslušenství

Cena
735 Kč
Cena
383 Kč
Cena
448 Kč
Cena
435 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Geuther

Rodinná přátelskost až do nejposlednějšího detailu

Firma Geuther má mnohaleté zkušenosti a nabízí svým zákazníkům širokou nabídku dětského nábytku a příslušenství. Například jídelní židlička od Geuther se dá používat díky nastavení velikosti po několik vývojových stádií dítěte. Ohrádky se chlubí třemi úrovněmi nastavení dna, čímž je dítě v bezpečném prostředí už od kojeneckého věku. Prostřednictvím konfiguračních zábran můžete děti uchránit před nebezpečím. Objevte také houpací koně, odrážedla a přebalovací regály od Geuther.


GEUTHER Jídelní židlička Family (2335) bílá
MOC¹ 4.190 Kč
3.585 Kč