Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Geuther ohrádka Octo-Parc Plus 107 x 107 cm bílá fólie 009 OvečkaGeuther ohrádka Octo-Parc Plus 107 x 107 cm bílá fólie 009 Ovečka
Momentálně vyprodáno

Geuther ohrádka Octo-Parc Plus 107 x 107 cm bílá fólie 009 Ovečka


  • Geuther ohrádka Octo-Parc Plus 107 x 107cm bílá fólie 032 Hvězdičky

4.645 Kč
Cena
4.242 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
403 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A228755

Geuther ohrádka Octo-Parc Plus 107 x 107 cm bílá fólie 009 Ovečka
Náčrtek s rozměry ohrádky Octo-Parc Plus Návod k montáži ohrádky Octo-Parc Plus
Octo-Parc Plus - mobilní místo na hraní.
Ohrádka Octo-parc nabízí právě tolik místa, kolik dítě v ohrádce potřebuje a je velmi kompaktní – to jsou její hlavní výhody.
Je v ní spousta místa na hračky, plyšová zvířátka i pro první pokusy dítěte o otáčení, sezení a lezení. Ohrádka je na osmi kolečkách s brzdami, přesunete ji vždy jednoduše kamkoliv je potřeba. S výškově stavitelným dnem do 3 pozic je ohrádka vhodná pro 3 různé věkové úrovně dítěte. A nakonec to nejlepší – Octo-parc každého zaujme svým neobvyklým osmiúhelníkovým tvarem!.

Detaily:
  • Barva: bílá
  • Design: 009 Ovečka
  • Materiál rámu: masivní buk, nalakovaný
  • Materiál dna: dřevotřísková deska s pěnovou hmotou, PVC fólie
  • Plocha na ležení: šířka x délka 101 x 101 cm
  • Rozměry: délka x šířka x výška: 107 x 107 x 69,5 cm
  • 3 krát výškově nastavitelné, polstrované dno
  • Max. nosnost 15 kg
  • 8 koleček vhodných na koberec

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Geuther

Rodinná přátelskost až do nejposlednějšího detailu

Firma Geuther má mnohaleté zkušenosti a nabízí svým zákazníkům širokou nabídku dětského nábytku a příslušenství. Například jídelní židlička od Geuther se dá používat díky nastavení velikosti po několik vývojových stádií dítěte. Ohrádky se chlubí třemi úrovněmi nastavení dna, čímž je dítě v bezpečném prostředí už od kojeneckého věku. Prostřednictvím konfiguračních zábran můžete děti uchránit před nebezpečím. Objevte také houpací koně, odrážedla a přebalovací regály od Geuther.


Naše nejprodávanější

Top značky