GEUTHER Přebalovací regál na stěnu WANDA s přebalovací  podložkou 031 (4871)

GEUTHER Přebalovací regál na stěnu WANDA s přebalovací podložkou 031 (4871)

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 10 ks k dispozici!
MOC¹ 7.150 Kč
6.005 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 1.145 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A087730

GEUTHER Přebalovací regál na stěnu WANDA s přebalovací podložkou 031 (4871)
Přebalovací regál na stěnu GEUTHER WANDA s přebalovací podložkou

Wanda visí na stěně a ponechá Vám a Vašemu dítěti volný prostor na zemi. Složený regál na stěně slouží jako tabule, na kterou můžete psát vzkazy. Pokud regál ale otevřete, získáte praktický přebalovací stůl a skříňku pro všechny potřeby. Píst umožní bezpečné otevírání. Vzhledem k tomu, že je korpus z masivního dřeva, víte, že můžete Wandě stoprocentně věřit!

Detaily:
• Šetří místo; včetně přebalovací podložky
• Rozměry rozloženého regálu: Š 58 x V 66 x H 79 cm
• Rozměry složeného regálu: Š 58 x V 79 x H 24 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Geuther

Rodinná přátelskost až do nejposlednějšího detailu

Firma Geuther má mnohaleté zkušenosti a nabízí svým zákazníkům širokou nabídku dětského nábytku a příslušenství. Například jídelní židlička od Geuther se dá používat díky nastavení velikosti po několik vývojových stádií dítěte. Ohrádky se chlubí třemi úrovněmi nastavení dna, čímž je dítě v bezpečném prostředí už od kojeneckého věku. Prostřednictvím konfiguračních zábran můžete děti uchránit před nebezpečím. Objevte také houpací koně, odrážedla a přebalovací regály od Geuther.


GEUTHER Přebalovací regál na stěnu WANDA s přebalovací podložkou 031 (4871)
MOC¹ 7.150 Kč
6.005 Kč
Top značky