Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Geuther Přídavné svorky Plus 2725ZK+ natur
Momentálně vyprodáno

Geuther Přídavné svorky Plus 2725ZK+ natur


  • Geuther Přídavné svorky Plus 2725ZK+ bílé

Cena
595 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A228291

Geuther Přídavné svorky Plus 2725ZK+ natur
Detaily:
  • Barva: přírodní
  • Materiál: Plast
  • Pro příčky široké mezi 1,5 - 8 cm
  • 2 přídavné svorky
  • Kompatibilní s: Bezpečnostní zábrana do dveří Plus 2732+ natur, Bezpečnostní zábrana do dveří 2734 natur, Bezpečnostní zábrana do schodů Plus 2733+ natur a Bezpečnostní zábrana do schodů Plus 2735+ natur

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Geuther

Rodinná přátelskost až do nejposlednějšího detailu

Firma Geuther má mnohaleté zkušenosti a nabízí svým zákazníkům širokou nabídku dětského nábytku a příslušenství. Například jídelní židlička od Geuther se dá používat díky nastavení velikosti po několik vývojových stádií dítěte. Ohrádky se chlubí třemi úrovněmi nastavení dna, čímž je dítě v bezpečném prostředí už od kojeneckého věku. Prostřednictvím konfiguračních zábran můžete děti uchránit před nebezpečím. Objevte také houpací koně, odrážedla a přebalovací regály od Geuther.


Naše nejprodávanější

Top značky