GEUTHER Stojan na vaničku bílý

GEUTHER Stojan na vaničku bílý


Cena
1.070 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A165423

GEUTHER Stojan na vaničku bílý
Stojany na vaničky mají podporné kuličky: náš praktický výrobek! Koupání je dovoleno - vždy a všude. Pomocí tohoto stojanu můžete koupat, kde chcete. A sice stále ve výšce, která šetří Vaše záda, která se dá dokonce nastavit o 10 cm. Zabudované bezpečnostní zapadnutí. I na ručník máte dost místa.

Detaily:

• Barva: Bílá

• Výškově polohovatelný od V 86 cm - V 96 cm
• Polohovatelný šířkově
• S bezpečnostní západkou
• S držákem na ručník
• Nosnost až 15 kg

V dodávce je JEN stojan na vaničku

Příslušenství

Cena
450 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Geuther

Rodinná přátelskost až do nejposlednějšího detailu

Firma Geuther má mnohaleté zkušenosti a nabízí svým zákazníkům širokou nabídku dětského nábytku a příslušenství. Například jídelní židlička od Geuther se dá používat díky nastavení velikosti po několik vývojových stádií dítěte. Ohrádky se chlubí třemi úrovněmi nastavení dna, čímž je dítě v bezpečném prostředí už od kojeneckého věku. Prostřednictvím konfiguračních zábran můžete děti uchránit před nebezpečím. Objevte také houpací koně, odrážedla a přebalovací regály od Geuther.


GEUTHER Stojan na vaničku bílý
1.070 Kč
Top značky