GEUTHER Výplň do dětské židličky 4731 barva 32

GEUTHER Výplň do dětské židličky 4731 barva 32

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 11 kusy k dispozici!
  • GEUTHER Polstrování do jídelní židličky univerzální - puntíky
  • Výplň do židličky GEUTHER 4731 design 31

MOC¹ 498 Kč
351 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 147 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A115726

GEUTHER Výplň do dětské židličky 4731 barva 32
pro "první sezení"
Každý začátek je těžký - také naučit se sedět v jídelní židličce. Výplň do dětské židličky umožňuje měkký a jistý start sezení ve výšce: Dětská židlička s touto výplní poskytně dítěti optimální "první sezení" a pohodlí při sezení. Výplň do dětské židličky je omyvatelná, což oceníte, když budete učit dítě jíst samo.

Výplň do jídelní dětské židličky NICO Geuther

• se silným postraním polstrováním
• fólie lze snadno otřít

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Geuther

Rodinná přátelskost až do nejposlednějšího detailu

Firma Geuther má mnohaleté zkušenosti a nabízí svým zákazníkům širokou nabídku dětského nábytku a příslušenství. Například jídelní židlička od Geuther se dá používat díky nastavení velikosti po několik vývojových stádií dítěte. Ohrádky se chlubí třemi úrovněmi nastavení dna, čímž je dítě v bezpečném prostředí už od kojeneckého věku. Prostřednictvím konfiguračních zábran můžete děti uchránit před nebezpečím. Objevte také houpací koně, odrážedla a přebalovací regály od Geuther.


GEUTHER Výplň do dětské židličky 4731 barva 32
MOC¹ 498 Kč
351 Kč