goki Marble run
-20%
MOC¹
854 Kč
Cena
686 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
168 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A324886

EAN: 4013594538190

goki Marble run
Tento text je přeložen automaticky.
Goki exkluzivní kuličková dráha.
Tato mramorová dráha právem slibuje zcela nový zážitek z mramorové dráhy. Pomocí "zvedání prstů" se míčky dopravují na horní část dráhy - to podporuje motorické dovednosti a umožňuje dítěti aktivněji se zapojit do hry. Dřevěné kuličky se pohybují uvnitř dráhy po mimořádně atraktivních rampách a nemohou se ztratit. Již 6 kuliček dává tušit, jak rychlá může být hra s touto dřevěnou hračkou.

Závěr: Skvělý nápad na novou hru.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 30 x 30 x 9,5 cm
  • materiál: dřevo
  • Věk: od 2 let

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

goki Marble run
goki Marble run
MOC¹ 854 Kč
686 Kč